Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
KURSİYERLERİMİZİN DİKKATİNE
20.11.2015  
EĞİTİM MERKEZİMİZDE KURSA KATILACAK KURSİYERLERE BİLGİLENDİRME
 
 
1)   Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kuruluş Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin 65 inci maddesi gereği kurs resmi olacağından tüm kursiyerlerin müdürlüğümüze gelirken resmi üniforma getirmeleri gerekmektedir.
Ayrıca kursiyerler gelirken yanlarında genel kişisel temizlik malzemeleri, terlik, havlu vs. getirmeleri uygun olacaktır, getiremeyenler için bu malzemelerin tamamı kantinimizde mevcuttur.
 
2)   ULAŞIM:
Eskişehir’e otobüs ile gelecek olan kursiyerlerin;
§  SSK Tramvayına binerek SSK durağında indikten sonra aynı duraktan Batıkent veya Çamlıca Ring Hatlarına binerek Neo Plus durağında inerek okulumuza ulaşabilirler.
§  Ayrıca 3 - 29 ve 26 No’lu otobüsler ile okulumuza ulaşılabilir.   
Eskişehir’e Hızlı Tren ile gelecek olan kursiyerlerin;
§ Eskişehir Tren garı önünden geçen şoförler odası Polis Okulu, Şoförler Odası Minibüslerine binerek müdürlüğümüze ulaşabilirler.
 
3)   KONAKLAMA
Müdürlüğümüzde konaklama 2-3 ve 4 kişilik, içinde buzdolabı, televizyon, odaya mahsus banyo, tuvalet ve 24 saat sıcak su bulunan odalarda sağlanmaktadır.
İsteyen kursiyer Eskişehir il sınırları içinde bir yakını varsa Müdüriyet Makamından olur alındıktan sonra evci olarak kalabilmektedir.
 
4)   YEMEK:
Kursiyerlerimize Sabah Açık Büfe Kahvaltı, Öğlen ve Akşam Yemekleri müdürlüğümüzce karşılanmaktadır. Ancak müdürlüğümüz kuruluş görev çalışma yönetmeliği gereği kursiyerlerin yemek ihtiyaçları için ayrılmış bir ödenek bulunmadığından, yemek ücretleri kursiyerler tarafından karşılanacaktır, bu bağlamda kursiyerlerin buna göre hazırlıklı gelmeleri uygun olacaktır.
 
5)   ÇAMAŞIRHANEVE TERZİHANE:
Hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında çamaşır yıkama, ütü, fermuar dikimi, yırtık sökük dikimi yapılmaktadır.
 
6)   BERBERHANE:
      Hafta içi 13.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 
 
7)   MESCİT:
Yatakhane binasının arka kısmı zemin katında bulunmakta olup kursiyerlerimizin kullanımına sürekli açıktır. 
 
8)   HEKİMLİK:
Yatakhane binası giriş katındadır. Kadromuzda görevli pratisyen hekim tarafından hekimlik hizmeti verilmektedir.
 
9)   SPOR KOMPLEKSİ:
      Spor kompleksi içerisinde bulunan spor salonunda basketbol, hentbol, voleybol, vb. oyunlar oynanabilmektedir. Ayrıca kompleks içinde 1 adet konferans salonu, 1 adet kondisyon salonu, 3 adet bilardo masası, 3 adet langırt masası, 2 adet masa tenisi bulunmakta olup tüm kursiyerlerimizin kullanımına açıktır.
 
10)   GAZİNO VE ÇAY OCAĞI:
      Sınıflar binasının zemin katında ve yatakhane binası alt katında Hafta içi 08.00-22.00 saatleri arasında hafta sonu 17.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 
11)   KANTİN:
Sınıflar binasının zemin katındadır. Hafta içi 08.00-22.00 saatleri arasında hafta sonu  17.30-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kantinimizde her türlü temizlik ve bakım ürünü, terlik, havlu, polis malzemeleri vs. bulunmaktadır.
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • TUBİM
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • KGYS